Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Im. Jana Długosza w Częstochowie

Tetyana Bilenko nową zawodniczką Bebetto AZS UJD

Z przyjemnością informujemy, że od nowego sezonu 2019/2020 barw KU AZS UJD Bebetto Częstochowa bronić będzie reprezentatka Ukrainy Tetyana Bilenko ma 35 lat, zajmuje obecnie 82 pozycję w światowym rankingu. Uczestniczyła w trzech igrzyskach olimpijskich Pekin (2008), Londyn (2012), Rio de Janeiro (2016). Gra  stylem defensywnym. W ubiegłym sezonie występowała w węgierskim klubie Szekszard AC. Wcześniej grała w Lidze Mistrzyń w barwach UCAM Kartagena i SVNO Stroeck. W częstochowskim klubie pozostały medalistki ostatnich Mistrzostw Polski seniorek : Roksana Załomska i Sandra Wabik.

Tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD Częstochowa w poprzednim rozgrywkach zajęły piąte miejsce miejsce i nie awansowały do play off, a teraz powinny liczyć się w walce o medale.

Z drużyny odeszły reprezentantka Serbki Andrea Todorović, Kinga Falarz oraz Daria Łuczakowska która przeniosła się do SKTS Sochaczewa.

Bebetto AZS UJD Częstochowa rozgrywki Ekstraklasy zainauguruje 14 września meczem domowym z SKTS-em Sochaczewem.

Promocja miasta

KU AZS UJD Częstochowa realizuje usługę promocji na rzecz miasta Częstochowy.

www.czestochowa.pl

Sponsorzy

2_bebetto
3_ujd
4_przemyslowka
5_provel
6_mawa
7_scout
8_zlompol

Częstochowa 2018