Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Im. Jana Długosza w Częstochowie

Kadeci startowali w Łaziskach Górnych

W miniony weekend 15-16.05.2021 roku w Łaziskach Górnych odbyły się eliminacje do mistrzostw Polski oraz drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Śląska kadetek i kadetów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało trzech zawodników AZS UJD Częstochowa.

Rywalizację w grach indywidualnych tegorocznych mistrzostw Śląska Maja Bladocha i Zuzanna Pawełczak zajęły 9 miejsce. Karol Jabłoński był siedemnasty. W grze deblowej 5 miejsce zajmowali para Bladocha z Pawełczak oraz Jabłoński z Paruchem Oskarem (KTS Gliwice). Zmagania w grze mieszanej ukończyli na pozycji 9 Michał Jabłoński z koleżanką klubową M. Bladochą oraz Z. Pawełczak z Karolem Świąc (Spin Częstochowa).

Drużyna kadetek w składzie Maja Bladocha i Zuzanna Pawełczak zajęła 5 miejsce. O wejście do półfinału przegrała 1:3 z UKTS Sokół Orzesza.

Z dobrej strony w eliminacjach do Mistrzostw Polski kadetów zaprezentowała się Maja Bladocha, która została sklasyfikowana na 7 miejscu. Udział Zuzanny Pawełczaka i Michała Jabłońskiego zakończył się  w przedziale miejsc 9-12.

Promocja miasta

KU AZS UJD Częstochowa realizuje usługę promocji na rzecz miasta Częstochowy.

www.czestochowa.pl

Sponsorzy

2_bebetto
3_ujd
4_przemyslowka
5_provel
6_mawa
7_scout
8_zlompol

Częstochowa 2018