Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Im. Jana Długosza w Częstochowie

Akademiczki na inaugurację do Pomorza

W najbliższą niedzielę tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD Częstochowa zainaugurują rozgrywki ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Tym samym zagrają na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy – MRKS Gdańsk.

Częstochowianki już 25 sezon będą występowały w ekstraklasie kobiet. W ubiegłym roku podopieczne Miłosza Przybylika zdobyły brązowy medal drużynowym mistrzostw Polski.

Klub pozyskał liderkę drużyny Serbkę Andrea Todorović oraz Sandrę Wabik . W składzie akademiczek zostaje Roksana Załomska i Daria Łuczakowska. Jest to bardzo silny zespół z ambicjami na miejsce medalowe w obecnym sezonie.

Na początek częstochowianki zagrają na wyjeździe z beniaminkiem z Gdańska. Drużyna MRKS wraca do elity po trzech latach pobytu w pierwszej lidze. W tym zespole grają aktualne reprezentantki Polski juniorek.

Pierwsze spotkanie w Częstochowie kibice zobaczą w środę 5 września o godz.18.00, kiedy  to  Bebetto zmierzą się z Bronowianką Kraków (mecz w Akademickim Centrum Sportowym UJD przy ul. Zbierskiego 6).

Promocja miasta

KU AZS UJD Częstochowa realizuje usługę promocji na rzecz miasta Częstochowy.

www.czestochowa.pl

Sponsorzy

2_bebetto
3_ujd
4_przemyslowka
5_provel
6_mawa
7_scout
8_zlompol

Częstochowa 2018