Czerwiec 15, 2026

13–14 czerwca 2026 r. w Grodzisku Mazowieckim odbyła się 12. edycja Pingla Cup – jednego z największych turniejów tenisa stołowego w Polsce.
Nasz Klub Uczelniany AZS UJD Częstochowa reprezentowało trzech młodych i ambitnych zawodników:
Skrzat (13 czerwca):
• Mikołaj Przybyłowicz – 9. miejsce w grze indywidualnej w turnieju głównym.
Żacy (14 czerwca):
• Jakub Świącik – brązowy medal w grze podwójnej (w parze z Piotrem Sergiejukiem)
• Jakub Świącik – I miejsce w turnieju pocieszenia
• Jakub Wójcik – IV miejsce w turnieju pocieszenia
Jesteśmy ogromnie dumni z naszych zawodników — za ich determinację, sportowy charakter i piękną grę.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na sportowej drodze.
Dziękujemy również Organizatorom za profesjonalne przygotowanie wydarzenia oraz wspaniałą atmosferę.
admin
Promocja miasta
KU AZS UJD Częstochowa realizuje usługę promocji na rzecz miasta Częstochowy.
Sponsorzy
Zadanie: Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży – Akademia tenisa stołowego 2026 – zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy
Zadanie: Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży -sekcja podnoszenia ciężarów – zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy (2026)
Zadanie: Organizacja i udział w zawodach sportowych na wysokim poziomie współzawodnictwa – sekcja podnoszenia ciężarów – zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy (2026)
Zadanie: Organizacja i udział w zawodach sportowych na wysokim poziomie współzawodnictwa – piłka nożna – futsal kobiet – zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy (2026)
Zadanie: Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży – sekcja futsal – zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy (2026)
"Upowszechnianie kultury fizycznej" - "Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego"
Częstochowa 2018 – 2024