Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Im. Jana Długosza w Częstochowie

90-lecie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego w regionie częstochowskim

11 października w Częstochowie w Akademickim Centrum Kultury – Politechnik z inicjatywy Klubu Seniora AZS w Częstochowie na zaproszenie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego odbędzie się uroczyste spotkanie środowiska sportowego, tenisa stołowego działającego przez lata w regionie częstochowskim. 90-lecie Śl.Z.T.S to okazja do spotkania pokoleniowego zawodników, działaczy oraz kibiców  tenisa stołowego.

Podczas uroczystej Gali organizatorzy na czele z Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robertem Wielgoszem pragną wyróżnić byłych i aktualnych zawodników, trenerów i działaczy tenisa stołowego w regionie częstochowskim wyróżnić firmy oraz ludzi wspierających tenis stołowy.
Pan dr Wiesław Pięta przedstawi rys historyczny tenisa stołowego w naszym regionie. Podczas spotkania odbędzie się prezentacja drużyny ekstraklasy Kobiet AZS-UJD w sezonie 2019/2020 oraz promocja tenisa stołowego w Częstochowie i Regionie.

Uczestnicy Jubileuszu będą mogli zapoznać się z wystawą historyczną tenisa stołowego przygotowaną przez dr Wiesława Piętę oraz zobaczyć film „Sportowe sylwetki-Historia jednego medalu” z okazji 50-lecia działalności sportowej Janusza Haszcza.

17:30 – Ogólne przywitanie gości w Akademickim Centrum oraz koncert zespołu Gypsy Swing Quartet
18:00 – Rozpoczęcie uroczystości na scenie ACK Politechnik

18:35 – Premiera filmu

19:00 – Wysęp Zespołu Gypsy Swing Quartet

Wystawa Historyczna Tenisa Stołowego w Polsce i na Świecie.

Wszystkich chętnych Serdecznie Zapraszamy

 

Promocja miasta

KU AZS UJD Częstochowa realizuje usługę promocji na rzecz miasta Częstochowy.

www.czestochowa.pl

Sponsorzy

2_bebetto
3_ujd
4_przemyslowka
5_provel
6_mawa
7_scout
8_zlompol

Częstochowa 2018